02188789674 مشاوره رایگان 09375959136

اندولیفت

3.2/5 - (6 امتیاز)

آشنایی با اندولیفت

جوانی و شادابی پوست از دغدغه های دیرین انسان بوده و هست، به همین دلیل بشر با استفاده از تکنیک های علمی تلاش به دستیابی مجدد به جوانی و حفظ آن کرده است. طی سال های اخیر و با پیشرفت های چشمگیر صنعت پزشکی و زیبایی راه های مختلفی برای مراقبت از پوست صورت و بدن به وجود آمده است که اندولیفت یکی از موثرترین این روش هاست. در روش اندولیفت با استفاده از امواج لیزر دربافت های عمقی زیر پوست، جوانسازی و لیفت صورت میگیرد. استفاده از درمان اندولیفت برای صورت و سایر نقاط بدن امکان پذیر میباشد.

 

اندولیفت

اندولیفت

روش کار اندولیفت

نحوه ی فعالیت لیزر اندولیفت به این گونه است که با استفاده از ایجاد سوراخ های بسیار ریز و نازک میکرونی در بافت صورت که حد فاصل میان درم عمقی و بافت چربی پوست می باشد؛ میکروکانولای لیزری با اندازه ۲۰۰ تا۳۰۰ میکرون زیر پوست تابانده شده و باعث از بین بردن چین و چروک ها شده و موجب ساخت مجدد کلاژن توسط پوست میشود. کلاژن سازی در بافت های عمقی باعث جوانسازی پوست شده و منجر به لیفت و پیشگیری از افتادگی پوست میشود. اندولیفت از پرتو لیزر با طول موج ۱۴۷۰ استفاده میکند که نوعی لیزر مادون قرمز محسوب میشود و در نتیجه باعث رفع چربی های زائد و برطرف کردن تجمع چربی زیر پوست و سفت شدن بافت میگردد.

 

 

اندولیفت

اندولیفت

جلسه ی درمان اندولیفت

در جلسه ی درمان پوست بیمار باید کاملا ضدعفونی شده باشد. سپس باید طول موج دستگاه با توجه به پوست فرد تعیین شود و جراح متخصص با میکروفیبرهای بسیار نازک زیر سطح پوست، پرتوی لیزر را بر بافت های عمقی متمرکز کند. بعد از پروسه ی درمان اگر نیازی به دارو یا پماد باشد پزشک آن را تجویز میکند و لازم است موارد طبق دستور پزشک مورد استفاده قرار بگیرند.

فواید اندولیفت

 • به دلیل اینکه لیزر با سرعت بالا چربی سوزی زیر پوست انجام میدهد، چین و چروک، شل شدگی وافتادگی های پوست که به دلیل انباشت چربی زیر پوست رخ داده است از بین میرود.
 • اندولیفت باعث پیشگیری از افتادگی پوست میشود.
 • اندولیفت به لیفت پوست هایی که افتادگی های ملایم دارد، کمک میکند.
 • تابش لیزر به درم میانی پوست باعث کلاژن سازی و در نتیجه جوانسازی پوست میشود.
 • اندولیفت با تحریک و فعال ساختن واکنش های سوخت و سازی ماتریکس خارج سلولی باعث شادابی و طراوت پوست میشود.
 • موج لیزر دارای گرما هست و این گرما در زیر پوست باعث افزایش خون رسانی شده که در نتیجه باعث رسیدن مواد مغذی به بافت میگردد و پوست بهتر تغذیه میشود.
 • اندولیفت باعث لیفتینگ و کانتورینگ (زاویه سازی) صورت میگردد.

تفاوت اندولیفت و جراحی

اندولیفت روش درمانی کم تهاجمی است که بدون نیاز به بیهوشی و برش و بخیه زدن زخم های سخت و قابل رویت با هدف لیفت و جوانسازی پوست مورد استفاده قرار میگیرد و نتیجه ای همانند جراحی دارد البته لازم به ذکر است که جراحی احتمال بازگشت ندارد اما در اندولیفت احتمال بازگشت اندکی وجود دارد. اندولیفت به دلیل نداشتن عوارض و نقاهت های جراحی لیفتینگ، اندولیفت بسیار پرطرفدارتر بوده و رضایتمندی بسیاری ایجاد کرده است.

مزایای اندولیفت

 • بدون نیاز به بیهوشی، برش و بخیه
 • عدم ایجاد جای زخم یا اسکار
 • بدون خونریزی
 • مشاهده ی نتیجه سریع پس از درمان
 • هزینه ی بسیار کمتر نسبت به جراحی
 • دوره ی نقاهت بسیار کوتاه
 • رفع چین و چروک، افتادگی و چربی انباشته زیر پوست
 • حداقل تهاجم و زمان کوتاه جلسه ی درمان

عوارض اندولیفت

اندولیفت به دلیل کم تهاجمی بودن عوارض بسیار کمی دارد که بیشتر آنها روند طبیعی درمان است. احتمال تورم، کبودی، قرمزی وجود دارد که معمولا تا چند روز بعد از درمان برطرف میشود.

مراقبت های بعد از انجام اندولیفت

 • انجام تمام مواردی که پزشک برای فرد تجویز کرده است
 • عدم مصرف دخانیات و الکل
 • عدم استفاده از هیچ دارویی بدون هماهنگی با پزشک
 • عدم استفاده از لوازم آرایشی تا یک روز اول

نواحی قابل درمان با اندولیفت

استفاده از تکنیک اندولیفت محدود با ناحیه ی خاصی از پوست نمی شود اما معمولاً بیشتر برای مناطقی مانند: صورت، گردن، غبغب، بازو و ران ها مورد استفاده قرار میگیرد.

ماندگاری اندولیفت

مانند سایر درمان های پوستی و زیبایی میزان ماندگاری بستگی به پوست افراد دارد. لازم است بدانید معمولاً اندولیفت یکبار برای هر فرد انجام می شود اما اگر فردی دچار افتادگی شدید باشد باید با توجه به نظر پزشک اندولیفت را چند جلسه انجام دهد یا یا به فاصله ی هر چند ماه یا چند سال تکرار کند.

هزینه ی اندولیفت

مانند سایر خدمات زیبایی و درمانی هزینه ی اندولیفت به فاکتورهای مختلفی مانند هزینه ی دستگاه، دستمزد پزشک متخصص و .. بستگی دارد که در افراد متفاوت هست. اگر بعد از خواندن مقاله علاقمند به دریافت مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر راجع به هزینه ها هستید با شماره های کلینیک لویال تماس حاصل کنید.

نتیجه گیری

با توجه به عوارض کم و فواید بالا، اندولیفت یک روش بسیار آسان و نتیجه بخش برای افرادی که به دنبال جوانسازی، لیفت و زاویه سازی پوست خود هستند میباشد. اندولیفت دوره ی سنی خاصی ندارد و همه ی افراد میتوانند این درمان را انجام دهند. مهمترین نکته در نتیجه گیری از روش اندولیفت پیدا کردن پزشک متخصصی است که به تکنولوژی لیزر آگاه باشد تا بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد. از این رو پیشنهاد میکنیم با متخصصین کلینیک لویال که سرآمد فعالیت با لیزر هستند، مشاوره کنید تا بهترین و امن ترین نتیجه دهی را تجربه کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *